Ka vetëm pak ditë që Fifi ka zyrtarizuar lidhjen e dashurisë me Adis Patushin.

Këngëtarja e njohur konfirmoi zërat për lidhje vetëm pak ditë pasi kishin filluar thashethemet.

Pasi pamjet ku çifti shkëmbente puthje para shumë të pranishmëve u bënë virale, dyshja publikuan foton e parë si çift i zyrtarizuar.

Por lidhja e tyre po shkon me hapa të shpejt dhe dyshja kanë dërguar lidhjen në një tjetër nivel.

Ka qenë Kledi që po flitet si ‘’shkuesi’’ i çiftit, që ka zbuluar disa fotografi që tregojnë se Fifi ka takuar familjen e Adisit.