Këngëtarja e njohur Albina Kelmendi, më në fund bëri publike lidhjen e saj me biznesmenin e njohur.

Por në fakt fotoja u bë publike nga i dashuri i saj Valon Vataj, ai i cili ka publikuar një fotografi me këngëtaren në New York, atje ku dhe po qëndrojnë tash e disa ditë së bashku.

Ky imazh u publikua me rastin e ditëlindjes së Albinës, ku çifti kanë zgjedhur Amerikën për ta festuar këtë ditë të veçantë për të.