Një rrahje ka ndodhur te ‘Rruga C’ në Prishtinë, derisa janë publikuar edhe pamje nga momenti në fjalë.

Në videon e publikuar shihet një i moshuar që goditet me grusht nga një person.

Rekordpress ka kontaktuar policinë dhe është në pritje të një përgjigjeje.