Prej disa ditësh, Einxhel Shkira dhe Arbër Gumnishta i njohur si DJ Dagz e kanë pranuar zyrtarisht lidhjen e tyre.

Çifti janë gjithë kohës pranë njëri-tjetrit dhe DJ nuk nguron t’i shprehë dashurinë.

Së fundmi, teksa kanë qenë të shtrirë në krevat ai i ka thënë “Të dua”. 

Nga ana tjetër, Einxhel nuk ia ka kthyer por vetëm i ka buzëqeshur.null

Kujtojmë që moderatorja doli nga shtëpia e “Big Brother VIP” të martën, mirëpo fati ishte në anën e saj. Ajo kishte biletën e kthimit dhe u bë sërish pjesë e lojës.