Gjërat mes Einxhel dhe Dagz janë bërë tanimë serioze.

Çifti më i ri i Big Brother Vip po shijojnë lidhjen e tyre brenda shtëpisë së famshme në Shqipëri.

Dagz dhe Einxhel janë afruar shumë me njëri-tjetrin mbase edhe për shkak se dytë janë në nominim.

Pas kësaj teksa rrinë bashkë me Monikën në dhomën e gjumit Einxhel pyet aktoren se sa para do hedhë në dasmën e tyre.

Aktorja përgjigjet me shumë sportivitet duke iu thënë se ajo do t’iu bëjë kulaçin.

//www.instagram.com/embed.js