Një krim i rëndë në familje ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Nënshat të Vaut të Dejës.

Top Channel bën me dije se pas një konflikti, bashkëshorti ka vrarë me kallashnikov bashkëshorten 40 vjeçare.

Viktima mësohet se rreth 40 vjeçe, ndërkohë që nuk dihen ende motivet e krimit të rëndë në familje.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Nenshat, ndërsa Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Ende nuk ka një njoftim zyrtar nga Policia e Shtetit lidhur me ngjarjen e rëndë.