Bora Zemani është një ndër moderatoret me të dashura për publikun shqiptarë dhe është mjaft aktive nëpër rrjete sociale, ku ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj.

Bora në rrjetin social “Instagram” ka publikuar disa fotografi, kështu duke na treguar se si e ka kaluar natën e mbrëmshme për festen e ditëlindjes.

Moderatorja ka lindur më 9 janar të vitit 1992 dhe sot ajo ka mbushur 30 vite.

Kujtojmë se ajo kohëve të fundit ka qenë një ndër personat më të komentuar në rrjete sociale dhe media rozë.